03 Листопада 2008, 11:23

В Івано-Франківському художньому музеї відкрилась виставка Наталії Білик. Це вже друга персональна виставка художниці. Тут можна побачити правдивий феєрверк цього пристрасного живопису, де життя – безумна гра, що заснована на колізії золота і крові. Прослідковуються абстрактні нормативи художнього методу, що були інтуїтивно сприйняті на підсвідомому рівні, органічно злиті з індивідуальною енергетикою автора - чуттєвою і одночасно осмисленою. В картинах відсутнє рабство, яке переслідує, або в’яже руки різного ґатунку стилізаторам, натуралістам або конформістам. По-іконному спресований простір, без ілюзії перспективних планів, композиційна асиметрія, розвиток якої не обмежується форматом полотен, і густа фактура декоративних кольорових плям ніби «виштовхують» сутність творів, впритул до глядача. Виставка триває з 18 по 30 жовтня.

Музей історії давнього Галича

Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського

Центр гумору "Веселя оселя"