24 Листопада 2008, 10:58

19 листопада Івано-Франківський краєзнавчий музей та обласна бібліотека для юнацтва провели спільний захід до 75 річниці Голодомору 1932 – 33 рр. в Україні.

Захід під назвою “Страшна правда про Голодомор” мав на меті висвітлення геноциду проти українського народу, який проводився більшовицьким окупаційним режимом на чолі з Й.Сталіним.

Учнів шкіл міста ознайомлено з матеріалами виставки “Ми звинувачуємо! Голодомор 1932 – 33 р. – геноцид українського народу”. Матеріали до виставки зібрані та надані Українським інститутом національної пам’яті.

Учням було продемонстровано історико – документальний фільм “Розсекречена пам’ять”, який висвітлює одну з найтрагічніших сторінок історії українського народу.

Музей «Лісова скульптура»

Музей імені Митрополита Андрея Шептицького