18 Листопада 2009, 11:06

5 листопада 2009 року Верховна Рада України ухвалила в цілому Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про музеї та музейну справу”.
За ухвалення відповідного рішення проголосували 375 народних депутатів.
Вказаний Закон регулює суспільні відносини у сфері музейної справи, визначає правові, економічні, соціальні засади створення і діяльності музеїв України та особливості наукового формування, вивчення, обліку, зберігання, охорони і використання Музейного фонду, його правовий статус.
Його дія поширюється на всі види музеїв та заповідників у частині їх музеєфікації, а також обліку, зберігання та використання, охорони, консервації, реставрації музейних предметів, музейних колекцій та предметів музейного значення.

Музей історії давнього Галича

Музей «Хата-Гражда» гуцульської господарки