23 Листопада 2009, 11:10
Адміністрація сайту з гордістю повідомляє : Український інтернет-ресурс "Відлуння Віків" вніс наш проект "Музейне Коло Прикарпаття" до реєстру пам'яткоохоронних інтернет-ресурсів України.
Інтернет-ресурс "Відлуння Віків" відіграє роль віртуального представництва найбільших вітчизняних пам’яткоохоронних структур: Українського товариства охорони пам’яток історії та культури (УТОПІК) і Центру пам’яткознавства Національної академії наук України та УТОПІК.
Потрапляння нашого проекту до такого реєстру є надзвичайно приємним для авторів, оскільки розглядається як визнання успішності результатів нашої діяльності. Це являється хорошим стимулом для подальшої праці над удосконаленням нашого сайту - збором, узагальненням та висвітленням якомога повнішої інформації про музеї нашого краю. Сподіваємось, що наш сайт робить вагомий внесок у розвиток туризму Прикарпаття, його популяризацію, особливо у музейній сфері, сприяє поширенню інформації про культурну спадщину нашого краю.

Історико-краєзнавчий музей селища Ворохта

Літературно-меморіальний музей І. Федорака