16 Грудня 2009, 10:39
Адміністрація Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів повідомляє про те, що за період з 07 по 14 грудня 2009 року робота колективу музею була спрямована на:
  1. Працювали над написанням оновленого тексту екскурсії по музею «Бойківщина» (Гап’як О. Г.).
  2. Підготували оголошення до газети «Добра Справа» про відкриття виставки мистецького проекту «ДолинArt» (¹49 (298) від 11.12.2009 р.
  3. Взяли участь у святковій сесії міської ради, приуроченій Дню місцевого самоврядування (07.12.2009 р.).
  4. Приймали роботи для участі у мистецькому проекті «ДолинArt» (всього 122 роботи).
  5. Провели засідання оргкомітету мистецького проекту «ДолинArt» (08.12.2009 р.).
  6. Придбали бейджики та дипломи для учасників мистецького проекту «ДолинArt», які вручатимуться в день відкриття виставки (15.12.2009 р. о 18.00 год.).
  7. Розробили, надрукували та розповсюдили запрошення на відкриття виставки мистецького проекту «ДолинArt».
  8. Працювали над створенням експозиції робіт учасників мистецького проекту «ДолинArt».
  9. Зібрали фотографії а електронному варіанті для участі в конкурсі «Міжнародний календар».
  10. Обслуговано 8 відвідувачів, з них – 6 безкоштовно.
  11. Прочитано 2 екскурсії, з них – 2 безкоштовно (1 екскурсія проведена Волонтером Корпусу Миру США Робін Ілейжер на англійській мові).
Плануємо:
  1. Завершити роботу над створенням експозиції виставки робіт учасників мистецького проекту «ДолинArt».
  2. Надрукувати бейджики та дипломи для учасників мистецького проекту «ДолинArt».
  3. Провести відкриття виставки 15 грудня 2009 р. з 17.00 до 19.00 год.
  4. Сфотографувати роботи учасників мистецького проекту «ДолинArt» і відправити їх по e-mail до Прерії Вилидж.
  5. Провести чергове засідання фотоклубу «Промінь» (15.12.2009 р.).
  6. Провести засідання оргкомітету мистецького проекту «ДолинArt» з метою обговорення відкриття виставки та відправки обраних робіт до США.
  7. Завершити роботи по написанню пропозицій щодо плану роботи музею «Бойківщина» на 2010 рік.
  8. Продовжити роботу над веденням інвентарних книг за групами «Фотографія», «Нумізматика і Філателія», «Речові», «Тканина і одяг» , «Природа», «Мистецтво».
  9. Продовжити роботу по написанню охоронних списків у залах.
  10. Продовжити роботу по облаштуванню експозиції «Долина нафтова».
  11. Продовжити пошук, збір та написання матеріалу до статті ІІ випуску збірника історико-краєзнавчих статей «З історії Долини».

Т. Л. Сенів, директор краєзнавчого музею «Бойківщина»

Музей Наталії Кобринської (філіал музею ім. Р.Скворія)

Краєзнавчий музей ім. Леся Гринюка

Краєзнавчий музей с. Кропивник