29 Грудня 2008, 11:16

В Івано - Франківському краєзнавчому музеї відкрито виставку “Світочі національного відродження". Виставка організована до 135-ї річниці створення Наукового товариства ім. Т.Шевченка.

На виставці представлені матеріали з фондів Івано-Франківського краєзнавчого музею. До уваги відвідувачів - рідкісні друковані видання, які вийшли за сприяння НТШ. Серед них: часопис “Записки НТШ” (випуски різних років); “Атлас України та суміжних країв" (під редакцією В.Кубійовича, Львів, 1937 р.); окремі томи “Історії України-Руси" М.Грушевського зі збірника історико-філософської секції НТШ (Львів, 1905 р.); збірник філологічної секції НТШ (кореспонденція Я.Головацького 1850 - 1862 рр., упорядник К.Студинський); Руська історична бібліотека (монографії М.Костомарова); “Хрестоматія староруська" О.Огоновського (Львів, 1881); газета “Діло” (початок XX ст.); сучасна література про діяльність НТШ.

Виставка працюватиме з 23 грудня 2008 р. по 5 січня 2009 р.

Музей етнографії і побуту с. Саджава

Музей Марійки Підгірянки

Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття