05 Травня 2010, 10:50

18 травня 2010 року в м.Бережани (Тернопільська обл.) відбудеться науково -практична конференція «Регіональне музейництво. Стан і перспективи розвитку».Конференція організовується Бережанською районною державною адміністрацією, відділом культури і туризму Бережанської РДА, Бережанським районним музей книги. Мета заходу: організувати та провести на регіональному рівні різностороннє вивчення і обговорення проблем у роботі місцевих музеїв та шляхи їх вирішення.

Завдання заходу:

1. Проаналізувати причини і характер проблем у роботі музеїв.
  2. Визначити шляхи вирішення музейних проблем та перспективи розвитку регіональних музеїв.
  3. Ознайомити громадськість із діяльністю музеїв в регіоні.
  4. Відзначити успіхи та досягнення музеїв.
  5. Провести взаємообмін досвідом роботи музейників.
  6. Розробити стратегію активної взаємоспівпраці музеїв усіх рівнів.
  7. Розглянути пропозиції по співробітництву з інституціями туристичної сфери.
  8. Затвердити план проведення щорічних науково – практичних конференцій, семінарів, круглих столів з питань регіонального музейництва.
  9. Представити громадськості результати роботи проведених заходів.

Участь у конференції можуть взяти усі бажаючі!

За додатковою інформацією звертайтесь до організатора заходів директора Бережанського музею книги Лілії Василівни Зінчук

тел. роб. (03548) 2 – 44 – 35 ( щодня , окрім середи )

моб. 098 585 29 85

Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського