07 Травня 2010, 02:51

До ювілею Перемоги у Літературному музеї Прикарпаття (м. Івано-Франківськ, вул. Лепкого, 27) відкрито виставку «Озброєна муза». В експозиції виставки використані матеріали виключно з фондових колекцій Літературного музею Прикарпаття.

Серед експонатів – оригінальні фотографії воєнної доби, фронтові листи та документи, а також літературні твори – збірки поезій, повісті, мемуари – написані на хвилі спогадів драматичних подій, які назавжди запали в душу та серце їхніх авторів.

Всі ці безцінні родинні реліквії передані в свій час до музею самими учасниками бойових дій та їхніми родини. Серед учасників драматичних подій Другої світової війни були письменники з Прикарпаття і ті, літературна діяльність яких була пов’язана з Прикарпаттям.

Виставка працює в музеї з 8 по 22 травня 2010 року.

Музей історії с. Іллінці

Музей "Герої Дніпра"