21 Вересня 2010, 01:06
В рамках щорічного Форуму видавців у Національному музеї ім. Андрея Шептицького у Львові презентовано альбом «Гуцульська вишивка в колекції Національного музею Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського».

Представили напрацювання директор Коломийського музею Ярослава Ткачук, доктор мистецтвознавчих наук Олена Никорак, доктор мистецтвознавчих наук, професор Раїса Захарчук-Чугай, директор видавництва «Родовід» Лідія Лихач.

Згадане видання побачило світ завдяки ініціативі екс-посла Республіки Франція в Україні Жан-Поля Везіана та його дружини Елен. Альбом, що вийшов трьома мовами — українською, французькою, англійською, — став своєрідним підсумком роботи французького дипломата в Україні.

На початку червня цього року презентація видання вже відбулася у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття у Коломиї, а також у Музеї Івана Гончара у Києві.

ОДТРК

Музей Михайла Грушевського