22 Жовтня 2010, 10:26
Бах, Моцарт, Шопен, Ліст — музика цих композиторів звучатиме 24 жовтня в залі Івано-Франківського художнього музею. Гратиме Оксана Горецька. Учора вона виступила з цим концертом у Коломиї, а раніше — в Калуші. Обидва рази зібрала повні зали в місцевих музичних школах.

Талановиту дівчинку вже добре знають на Прикарпатті. Оксана є ученицею школи педпрактики музичного училища ім. Д. Січинського (клас Ольги Назаренко), а відтепер ще й навчатиметься заочно у Дитячій музичній академії м. Росток (Німеччина).

Сьогодні (22 жовтня) Оксанка Горецька святкує свій перший дитячий ювілей — їй виповнюється десять років. Цікаво, що цього ж дня народився великий композитор Ференц Ліст, і юна піаністка на відкриття цього навчального року дала в музучилищі концерт з його творів.

А наступний (можемо сказати: іменинний) концерт Оксани Горецької, де звучатиме музика різних композиторів, відбудеться, отже, у неділю, о 15 год. в Художньому музеї.

ОДТРК

Літературний музей Прикарпаття