26 Жовтня 2010, 11:11
27 жовтня о 15.00 в Івано-Франківському краєзнавчому музеї, вул. Галицька, 4 (міська ратуша) відбудеться відкриття виставки Івана Марчука "Погляд у безмежність", яка триватиме до 25 листопада.
У вересні 2008 року художник порадував поціновувачів мистецтва нашого міста збіркою живописних робіт з творчих періодів «Голос моєї душі», «Пейзажі», з циклів «Безмежність», «Біла планета 1».
Через 2 роки Іван Марчук люб’язно презентує для івано-франківчан свій новий творчий доробок з абстрактного циклу робіт «Погляд у безмежність» в Івано-Франківському краєзнавчому музеї. Варто зазначити, що саме в нашому місті автор наважився впершев Україні продемонструвати своютворчість у незвичній для живописця абстрактній манері виконання. В даній експозиції буде представлено нарозсуд глядача 34 живописних картини, створених за останні 2 роки.
Детальніша інформація на www.gisheft.org.ua

Музей Марійки Підгірянки