26 Жовтня 2010, 11:17
"Вітер з Карпат" — під такою назвою у Регіональному історико-краєзнавчому музеї Гуцульщини відкрито виставку картин живописця, викладача кафедри образотворчого мистецтва ім. Михайла Фіголя Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Володимира Сандюка.

У музеї виставлено саме ті картини, які характеризують мальовничий гуцульський край, особливо Верховинщину: “Гірські метаморфози”, "Гірська мозаїка","Вітер Верховинський", "Дземброня" та інші, які зображені в різнокольорових яскравих палітрах обдарованого талантом живописця.

Володимир Сандюк — уродженець Івано-Франківська. Навчався в Косівському технікумі народних промислів, закінчив Львівську академію мистецтв, член Національної спілки художників України.

ОДТРК

Музей-садиба Миколи Угрина-Безгрішного (філіал Івано-Франківського обласного художнього музею)

Музей «Історії міста Тисмениця» імені Степана Гаврилюка

Літературний музей ім. Мирослава Ірчана