27 Жовтня 2010, 12:13
Сьогодні (27 жовтня) у краєзнавчому музеї буде відкрито виставку живопису Івана Марчука «Погляд у безмежність». Варто зазначити, що саме в Івано-Франківську автор наважився вперше в Україні продемонструвати свою творчість у незвичній для себе абстрактній манері виконання.

Іван Марчук – легендарна постать сьогоднішнього українського мистецтва. Він є великим народним художником, керамістом, графіком, лауреатом Національної премії імені Шевченка. Сьогодні його картини вражають мистецтвознавців Європи, Америки, Австралії, йому пропонують виставлятися у найкращих залах світу. А в жовтні 2007 року його включили до британського рейтингу «100 геніїв сучасності».

В цій експозиції буде представлено 34 роботи, створені художником за останні 2 роки.

ОДТРК

Історико-краєзнавчий музей О. Довбуша