25 Листопада 2010, 08:32
26 листопада в Івано-Франківському художньому музеї відкривається виставка, присвячена пам’яті Опанаса Заливахи. У цей день виповнюється 85 років від дня народження митця, про якого можна сказати, що вся його доля — це любов до України.

З неї виростали його картини, за неї терпів у таборах, її проповідував словами і пензлем. Дивитися українськими очима, бути в дорозі до себе, об’єднувати вертикаллю землю із небом і бути митцем-міфотворцем у тріаді "особистість-національність-вселюдськість" — це Заливаха. Бути тихим серцем, але бути мужнім і гарячим серцем — це Заливаха. Такі, як він, тримають Україну.

Виставка відкриється о 15 год.

ОДТРК

Музей «Лісова скульптура»

Музей –пам’ятка дерев’яної архітектури і живопису ХVI -ХІХ ст. – церква св. Духа (філіал Івано-Франківського обласного художнього музею)

Музей села «Криворівня»