14 Грудня 2010, 02:14
У Літературно-меморіальному музеї Івана Франка, що в Криворівні, відбулася презентація двох книжок — «Юрій Павлович: бути собою» (Аделія Григорук) і «Духовні скарби Ігоря Пелипейка» (упорядники — М. Вінтоняк-Іванчук, А. Григорук), а також першого числа щоквартальника «Гуцули і Гуцульщина», які щойно побачили світ у Косівському видавництві «Писаний Камінь». Пані Аделія Григорук представила також нове науково-популярне видання «Моя Гуцульщина. Уроки гуцульщинознавства в початковій школі», упорядником якого є вона.
У презентації, яку провів старший науковий працівник музею Микола Дзурак, взяли участь науковці, шанувальники друкованого слова і мистецтвознавці, священослужителі, культосвітні працівники, журналісти, представники згаданого видавництва на чолі з Михайлом Павлюком, медики і прості горяни.

Музей побуту та етнографії Західного регіону

Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського

Центр гумору "Веселя оселя"