28 Лютого 2011, 03:22
Івано-Франківський краєзнавчий музей спільно з Львівською мистецькою молодіжною фундацією «Берег Батьківщини» та Національним заповідником «Давній Галич» запрошують відвідати виставку: «Зір, затриманий в долонях» Автор проекту – засновниця львівської мистецької молодіжної фундації «Берег Батьківщини» Христина Береговська. Ця виставка – це одна із спроб показати візуально світ очима незрячих. В нашому суспільстві є певний відсоток людей з вадами зору. Одні – незрячі з народження, інші – через певні обставини. Доля до них була немилостивою… подарувавши талант – забагла в жертву насолоду бачити. Виставка була представлена в багатьох країнах світу, зокрема: Італії, Афінах, Греції, Ватикані.
На виставці представлено більше сорока робіт. Авторами робіт є люди з вадами зору з різних куточків України, більшість з них – діти. Їхні картини – це імпульс мрій, фантазій і переживань. Вони бачать декорацію світу через почуття. Вони сповнені потужною силою Духа й енергії.
Відкриття виставки відбудеться 1 березня о 16:00.
Виставка працює з 01 по 21 березня.
.
..
.

Музей караїмської історії та культури