10 Березня 2011, 11:09
Персональна виставка з нагоди 85-ліття заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва та Національної спілки художників України Євгенії Геник відкриється сьогодні в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського, що в Коломиї.

Мисткиня представить на виставці понад 200 творів: жіночі та чоловічі сорочки, рушники, скатертини, серветки, доріжки, запаски, оригінальні нашийні прикраси – ґердани…

Твори Євгенії Геник неодноразово експонувалися на численних всеукраїнських та міжнародних виставках, зокрема в Коломиї, Івано-Франківську, Львові, Каневі, Чернівцях, Москві, Баку. Її неординарні роботи зберігаються в багатьох музеях та приватних колекціях в Україні, Канаді, Німеччині, Франції, Італії, Японії. Представлена виставка — це ретроспектива творчого доробку видатної майстрині художньої вишивки, що увійшов до скарбниці українського мистецтва.

ОДТРК

Музей історії села Шевченкове

Музей Григорія Крука

Музей "Природа Землі Галицької"