15 Березня 2011, 09:14
У літературному музеї Прикарпаття відкрито виставку до ювілею Марії Вайно. Експозиція знайомить з творчим доробком письменниці.

Марія Вайно — поетеса, новелістка, кіносценарист, член Національної спілки письменників України, двічі лауреат Всеукраїнського конкурсу „Коронація слова" (в жанрах кіносценарію та роману), лауреат міської премії ім. І. Франка.

Відчути її "філософію серця" можна навіть через назви її книжок, як-от збірка вибраного „Жінка з келихом дощу", збірка психологічної прози „Нитка Аріадни", поетичні збірки „Терпкість" та „Згорток на лавці", кіносценарії „Чоловік в кредит, або Четвертий варіант" і „Свекрушина"; роман у новелах „Теплий двір, або Рапсодія струнного квартету".

Твори Марії Вайно відзначаються шляхетністю і глибоким психологізмом, знанням жіночої душі та жіночої долі.

ОДТРК

Музей «Історії міста Тисмениця» імені Степана Гаврилюка

Краєзнавчий музей ім. Леся Гринюка

Краєзнавчий музей флори і фауни Карпат (Княждвірський заказник)