05 Квітня 2011, 10:42
Виставка з приватної колекції директора Коломийської художньої школи, заслуженого працівника культури України Ярослава Лобурака сьогодні відкриється в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського, що в Коломиї.

У виставкових залах музею коломияни та гості міста зможуть оглянути близько 100 мистецьких творів, зібраних митцем, починаючи від 80-х років минулого століття і закінчуючи нашими днями. Це живопис, графіка відомих коломийських художників, зокрема Андрія Шпака, Василя Коновалюка, Миколи Семеняка, Богдана Боднарука та інших не менш знаних майстрів пензля з Івано-Франківщини. Поряд з творами образотворчого мистецтва будуть представлені керамічні роботи сучасних майстрів Марії Лобурак, Надії Вербівської, а також раритетні твори Олекси Бахматюка та учнів коломийської школи деревного промислу.

ОДТРК

Музей визвольних змагань Прикарпатського краю