30 Березня 2009, 10:56

28 березня в Коломийському музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й.Кобринського відбулося вручення Дипломів і Почесних знаків премії ім. Я.Лукавецького. Саме в цей день, який є датою народження відомого митця, традиційно відбувається вручення премії. На урочистостях з нагоди вручення дипломів і почесних знаків були присутні начальник управління культури облдержадміністрації В.Федорак, начальник відділу охорони культурної спадщини та музейної роботи управління культури облдержадміністрації А.Давидюк, директор музею Я.Ткачук, члени комісії премії - М.Дейнега, М.Капак, В.Корпанюк, Д.Сивак, З.Соколовський, І.Токарук, І.Чолій, представники влади міста Коломиї. Начальник управління культури В.Федорак привітав лауреатів цьогорічної премії - Володимира Кочмара та Тамару Млинко (номінація “Архітектура і дизайн”), Василя Красьоху (номінація “Образотворче мистецтво”), Олега Кіращука (номінація “Народне мистецтво”), подружжя Оксану Литвин та Ярослава Сахро (номінація “Народне мистецтво”).Концертна програма урочистостей включала виступи виконавців Коломийської дитячої музичної школи (Оксани Милитчук, Христини Явдошняк) та солістів Коломийського Народного дому (Олександра Дудієва, Василя Свищука). Прозвучали твори “Лугом іду, коня веду”, “Заграють барвисті веселки”, “Елегія”, “Там десь за горами”, “Місяць на небі”.

Присутні мали змогу переглянути виставку творчих робіт лауреатів.

Корпоративний музей ВАТ "Прикарпаттяобленерго" Музей електрифікації Прикарпаття

Музей Григорія Крука

Музей визвольних змагань ім. Василя Андрусяка «Грегора Різуна» полковника ОУН-УПА