27 Червня 2011, 08:05

На виставці представлені 60 вишиваних робіт, виконаних різними техніками: хрестиком, низинкою, штапівкою, стебнівкою, мережкою.

Вчитель-географ за фахом, Михайло Покиданець є відомим шанувальником, збирачем та пропагандистом української народної вишивки. Митець використовує як давні народні традиції так і сучасні тенденції вишивки, зокрема, оригінальними є роботи, створені за зразками орнаментів, які понад 100 років тому зібрав і впорядкував відомий австрійський дослідник Еріх Кольбенгайєр, рушники, як інтерпретація Шевченківських образів Кобзаря.

Роботи майстра експонувалися у багатьох містах України, а також у Канаді, Білорусії, Росії.Його вишиванки зберігаються у численних музеях та приватних колекціях, а авторські розробки візерунків публікувалися у часописах.

.

Музей історії села Шевченкове