09 Серпня 2011, 03:15
12-14 серпня 2011 року відбудеться Другий відкритий фестиваль «Медовий Спас у Коломиї». Організатор фестивалю - Музей історії міста Коломиї. Фестивальні заходи, традиційно, проходитимуть в Музею історії міста Коломиї, на площі біля будинку музею.

Цьогорічний фестиваль, присвячується 185-річчю від дня народження о. Івана Наумовича, визначного галицько-українського політика, громадсько-політичного та культурно-просвітнього діяча, письменника, священика, редактора багатьох галицьких видань.

В рамках фестивалю відбудуться заходи з нагоди 1023 роковин День хрещення Київської Русі - України До робочої групи по вирішенню організаційних питань проведення фестивалю запрошені заступники міського голови Коломиї Ігор Граділь, голови Коломийської РДА Леся Білищак, начальники відділів культури і туризму Коломийської міської ради Уляна Мандрусяк, Коломийської РДА Людмила Федор, відповідальний секретар Івано-Франківської обласної організації НСЖУ Вікторія Плахта, координацію діяльності робочої групи здійснює директор Музею історії міста Коломиї Михайло Арсак.

Фестивальні заходи розпочнуться 12 серпня 2011 року ювілейною академією, присвяченою 185-річчю від дня народження о. Івана Наумовича в концертно-виставковій залі Музею історії міста Коломиї та відкриттям виставки картин «Квіти Олега Лобурака».

13 серпня відбудеться зустріч з пасічником з села Перерів Коломийського району Віктором Кондрюком .

Урочисте відкриття фестивалю розпочнеться 14 серпня 2011 року о 12 годині на площі біля Музею історії міста Коломиї. З 10 години ранку тут працюватиме традиційна виставка-ярмарок меду та бджоло продуктів за участю бджолярів Коломийського, Снятинського, Косівського, Надвірнянського, Долинського, Богородчанського районів, міста Борщів Тернопільської області.

Фольклорну програму фестивалю готує фольклорно-етнографічний колектив «Перевесло» з села Воскресінці, фольклорний колектив «Веселі молодиці» з села Перерів Коломийського району. Традиційно, на фестивалі виступить народний ансамбль музик «Серпанок» з Молодятина під орудою сільського голови Михайла Гриньківа.

Завершить фестивальну програму хор кафедрального собору Преображення Господнього УГКЦ «Світло Тавору», духовною програмою, присвяченою 1023 роковинам хрещення Київської Русі - України.

Громадський музей села Вербіж

Музей «Писанка»