18 Жовтня 2008, 02:27
Таку мету ставить перед собою науково-практична конференція-семінар, що розпочнеться 20 жовтня 2008 року о 11.00 у Івано-Франківському краєзнавчому музеї. Захід носить назву «Музей і відвідувач: шляхи вдосконалення діалогу (теоретико-методологічні та психолого-педагогічні проблеми)» і передбачає наступні розділи дискусій:- роль музею у формуванні національної свідомості суспільства.- розробка та впровадження інноваційних методів в роботі з відвідувачами музею.- музейна експозиція і відвідувач- музейний менеджмент: проблеми, пошук, перспективи.- екскурсія, як важлива складова музейної комунікації.- музейна педагогіка.- взаємодія музею і школи: тенденції до інтеграції.На конференцію-семінар прибудуть понад 40 представників музеїв області. Сам захід пройде за підтримки проекту «Музейне Коло Прикарпаття», в рамках якого учасникам запрезентують розроблений веб-проект каталогу музеїв Івано-Франківської області.

Центр гумору "Веселя оселя"

Музей-садиба Миколи Угрина-Безгрішного (філіал Івано-Франківського обласного художнього музею)

Літературно-меморіальний музей І. Федорака