28 Листопада 2011, 07:44
Як повідомляє Управління культури Івано-Франківської обласної державної адміністрації, 2-4 грудня в м.Коломия відбудеться XXV музичний фестиваль ім. А.Кос-Анатольського. Організаторами фестивалю є Міністерство культури України, Національна Спілка композиторів України, управління культури Івано-Франківської облдержадміністрації, відділу культури і туризму Коломийської міської ради.

Програма фестивалю:

2 грудня (п’ятниця)

Урочисте відкриття фестивалю

16.00 – МБК «Народний дім», авторський концерт заслуженого діяча мистецтва України, професора, композитора Ігоря Щербакова (м. Київ) за участю камерного оркестру «Perpetuum mobile» (м. Львів)

3 грудня (субота)

11.00 – Музей історії міста Коломиї, музична вітальня «25 років фестивалю ім. А.Кос-Анатольського в Коломиї на тлі музичного життя України», за участю провідних вчених, музикознавців і директорів музичних фестивалів України

16.00 – МБК «Народний дім», «Opera Viva», гала-концерт шедеврів світової оперної класики з нагоди 55-ліття Миколи Скільського, за участю симфонічного оркестру Івано-Франківської філармонії

4 грудня (неділя)

12.00 – МБК «Народний дім», концерт учнів та викладачів дитячої музичної школи №1 з нагоди 90-ліття заснування школи

17.00 – Урочисте закриття фестивалю.

«Карпатське танго». Концерт розважальної музики А.Кос-Анатольського за участю оркестру «Високий замок» (м. Львів)

Музей визвольних змагань ім. Василя Андрусяка «Грегора Різуна» полковника ОУН-УПА

Музей Наталії Кобринської (філіал музею ім. Р.Скворія)

Музей «Покутська хата»