27 Січня 2012, 02:04
До 350-річчя Івано-Франківська в місті відбудеться традиційний фестиваль «Родослав», відомий як свято етнографічних регіонів України. Цього року він стане міжнародним і проходитиме 5 і 6 травня. Організатори переконані, що відновлений IV фестиваль гідно поповнить суцвіття етнографічно-фольклорних дійств, якими славиться Прикарпаття, і стане гарною туристичною принадою краю.

Минулий «Родослав» відбувся в Івано-Франківську у вересні 2009 року й зібрав представників з усіх регіонів держави, фольклорних виконавців і майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. На два дні місто перетворилося на концертний майданчик та музей народного мистецтва. За словами начальника Івано-Франківського обласного управління культури Володимира Федорака, до участі у відновленому фестивалі планують запросити закордонних українців, котрі проживають по всьому світі.

Музей «Хата-Гражда» гуцульської господарки

Історико-меморіальний музей Степана Бандери (філіал музею визвольних змагань Прикарпатського краю)

Музей історії давнього Галича