07 Лютого 2012, 01:19
Івано-Франківський обласний художній музей змінить своє імя. Тепер він називатиметься Музей мистецтв Прикарпаття. Про це сьогодні на колегії управління культури Івано-Франківської облдержадміністрації повідомив директор музею Михайло Дейнега. «Перейменування музею зумовлено часом й розвитком мистецтва. Таким чином ми виходимо за межі області й розширюємо географію своєї діяльності на усе Прикарпаття. І Це буде не тільки зміна назви, але й оновлення музейних експозицій. Передбачаються якісні зміни в структурі й штаті працівників музею» , - наголосив у коментарі журналісту «Фіртки» директор музею.

На разі тривають роботи із переоформленням документаці, але із початком цього року музей вже називається по-новому.

ДОВІДКА: Художній музей у Івано-Франківську було відкрито у 1980 році у приміщенні колишньої культової споруди — ренесансного Колегіального костьолу Непорочного Зачаття Діви Марії ХVІІ століття, що був усипальницею Потоцьких.

Зараз там міститься цінне зібрання творів мистецтва, зокрема, заклад володіє однією з найкращих колекцій галицького сакрального мистецтва.

Музей Івана Франка в селі Лолин

Літературний музей Прикарпаття