04 Травня 2009, 02:17
28 квітня у Львові відбувся підсумковий семінар трирічного проекту «МАТРА – музеї України», фінансованого Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів.

В рамках зустрічі, участь в якій взяли учасники всеукраїнського проекту, в т.ч. і представники музеїв Івано-Франківщини, відбулися презентації книжки «Музей: менеджмент і освітня діяльність», а також нещодавно виданого каталогу про музеї Івано-Франківщини «Музейне коло Прикарпаття».

Посібник «Музей: менеджмент і освітня діяльність» підсумовує трирічну партнерську діяльність голландських і українських працівників музеїв. До проектної групи з українського боку був залучений і директор Івано-Франківського художнього музею Михайло Дейнега, координатор проекту «Музейне коло Прикарпаття», що впроваджувався РТІЦ за підтримки програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні спільно з управліннями культури та туризму Івано-Франківської ОДА.

Музей-бібліотека Михайла Бажанського

Літературно-меморіальний музей Василя Стефаника