Рогатинський район  Музей-садиба Миколи Угрина-Безгрішного (філіал Івано-Франківського обласного художнього музею)


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata2/home/users/museumif/www/www.museum.if.ua/modules/system.php on line 3

Адреса:

вул. М. Угрина - Безгрішного, 14, м. Рогатин,

Рогатинський р-н, 77000

тел.: (03435) 2-17-31 

http://museum-rogatyn.at.ua/ 


Опис:

Музей-садиба М. Угрина-Безгрішного є складовою музейного комплексу м. Рогатина, філіалу Івано-Франківського обласного художнього музею. Діє з 2004 р. в приміщенні відновленої садиби Миколи Угрина.Вся експозиція музею складається з 4-х розділів: «Микола Угрин – Безгрішний (1883-1960) та рогатинські художники першої половини ХХ ст.»; «Народне мистецтво, етнографія та побут Рогатинщини»; «Мистецтво сходу. Постать Роксолани у світовому та вітчизняному контексті»; «Виставковий зал».Експозиційний зал № 1. Ключове місце належить постаті Миколи Угрина. Окремі експозиційні вітрини присвячені його учасникам. В експозиції представлені: живопис, графік, документи та фотоматеріали з життя художників, ескізи обкладинок, проспекти виставок тощо.Експозиційний зал № 2. Представлені посуд, одяг, предмети домашнього з дерева, каменю, кераміки, що були в широкому вжитку за часів М. Угрина. В експозиції - невеликі скульптури, шкатулки та точені вази з алебастру, що користувались у той час великою популярністю, а також вироби із соломи.Експозиційний зал № 3. Тут розміщено кілька стендів, присвячених Роксолані, поряд з якими знаходяться репродукції портретів знаменитої землячки, макет середньовічного Рогатина. Представлено також твори сакрального мистецтва.Експозиційний зал № 4. Цей експозиційний зал використовується для виставкової діяльності. 

Робочі дні: вівторок – неділя, вихідний: понеділок.

Години роботи: з 9:00 до 18:00 год.

Обід: з 13:00 до 14:00 год.

 

Музей увійшов до переліку об'єктів, перевірених на рівень доступності для людей з особливими потребами.

Коротка характеристика з точки зору можливості відвідування людьми з особливими потребами:

Спеціальної стоянки немає. Дорога до музею асфальтована, є можливість припаркувати авто. В рамках проекту "Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для осіб з особливими потребами" було споруджено 2 пандуси (до музейного подвір'я та безпосередньо до входу в приміщення музею) та кнопку виклику. Музейне подвір’я викладене плиткою – перешкод для пересування людей на візках немає. Вхідні двері – достатньо широкі. Просторі кімнати та проходи між ними не створюють труднощів для пересування на візку.

Експонати являються підписаними та добре освітленими.

Туалет в музеї не пристосований до потреб людей з обмеженими можливостями.


Відкрити музей на карті

Відвідайте також:


Музей –пам’ятка дерев’яної архітектури і живопису ХVI -ХІХ ст. – церква св. Духа (філіал Івано-Франківського обласного художнього музею)

Історико-краєзнавчий музей культури та побуту Бойківщини в с. Цінева

Краєзнавчий музей флори і фауни Карпат (Княждвірський заказник)