Про проект


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata2/home/users/museumif/www/www.museum.if.ua/modules/system.php on line 3
«Музейне коло Прикарпаття» - проект під такою назвою розпочався на початку травня в Івано-Франківській області.

Відпочинок на Прикарпатті стає дедалі популярнішим серед українських та іноземних туристів. Одним із визначальних факторів, що впливають на рішення гостей приїхати до регіону, є самобутня культура та багата історична спадщина. Важливе місце належить музеям. Поєднуючи містками історичної пам’яті невичерпні знання і духовні багатства, довершені зразки матеріальної культури, музейні експонати надзвичайно дієво впливають на формування особистості, прилучають громадян до надбань національної та світової історико-культурної спадщини.

На основі проведених зустрічей із представниками музеїв області, управління культури Івано-Франківської облдержадміністрації, цим проектом ми пропонуємо провести ряд заходів з метою об’єднання музеїв Прикарпаття в ініціативну групу з подальшим створенням відокремленого напрямку в рамках РТІЦ та формуванням основ для розвитку Асоціації музеїв Прикарпаття, створення спільного інформаційного ресурсу про музеї Івано-Франківської області, на якому міститиметься інформація про діяльність музеїв області, можливості їх розвитку та покращення стану їх можливостей для доступу до наявних експонатів та інформації про них для широких верств населення.

Діяльність ініціативної групи, її регулярні засідання дозволять опрацювати спільні дії з управлінням культури облдержадміністрації для збереження та просування культурно-історичної спадщини Прикарпаття, а також вирішення проблем життєдіяльності, забезпечити обмін досвідом та інформацією. Висвітлення інформації про музеї, експонати, заходи та виставки на спільному Інтернет ресурсі сприятиме залученню нових відвідувачів у музеї, а отже – й зростанню надходжень від реалізації музеями додаткових послуг

Проект впроваджуватиметься протягом 11 місяців за підтримки програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Партнери проекту – управління культури Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківський художній музей.

Відвідайте також:


Літературно-меморіальний музей Леся Мартовича

Музей історії села Новошин

Регіональний історико-краєзнавчий музей Гуцульщини