Івано-Франківськ  Народний музей освіти Прикарпаття


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata2/home/users/museumif/www/www.museum.if.ua/modules/system.php on line 3

Адреса:

вул. Мазепи, 10,

м. Івано-Франківськ, 76000

тел.:(0342) 50-56-62


Опис:

Музей освіти Прикарпаття був створений у 1980 р. при Івано–Франківському державному педагогічному інституті ім. Василя Стефаника. Сотні експонатів, розміщених на експозиційній площі у 200 м. кв., показують шлях розвитку національної освіти в регіоні з часів Київської Русі до сьогодення.Окремий розділ присвячений історії становлення і розвитку Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника від заснування у 1940 р. до найбільшого вищого навчального закладу Івано-Франківщини. Значна частина експонатів є оригінальна, а деякі – унікальними.

Тут побувало близько 150 тис. відвідувачів, проведено майже понад 7 тис. екскурсій, організовано майже 100 тематичних виставок.Музей надає методичну допомогу у створенні громадських і шкільних музеїв, консультує викладачів університету, вчителів, студентів та учнів з питань розвитку освіти на Прикарпатті, проводить широку пошукову, науково-дослідницьку та популяризаторську діяльність. На його базі ведуть наукову роботу викладачі, студенти Прикарпаття, та інших областей України, проводяться наукові конференції і семінари, заняття студентів університету з історичного краєзнавства та музеєзнавства. У 1983 р.

Музею освіти Прикарпаття було присвоєне звання «народного». Експозиція музею складається з трьох розділів: «Освіта на Прикарпатті з часів Київської Русі до 1939 р.»; «Школа та освіта на Прикарпатті в період 1939-2007 рр.»; «Історія становлення Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника».

Робочі дні: понеділок – п’ятниця,

Вихідні дні: субота, неділя.

Години роботи: з 8:30 до 16:30 год.Відкрити музей на карті

Відвідайте також:


Національний заповідник «Давній Галич»

Народний музей освіти Прикарпаття

Музей-садиба Миколи Угрина-Безгрішного (філіал Івано-Франківського обласного художнього музею)