Коломийський район  Краєзнавчий музей флори і фауни Карпат (Княждвірський заказник)


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata2/home/users/museumif/www/www.museum.if.ua/modules/system.php on line 3

Адреса:

c. Княждвір, Коломийський р-н,

Івано-Франківська обл.

 


Опис:

Краєзнавчий музей флори і фауни Карпат розташований на території Княждвірського заказника. Тут можна ознайомитись з історією краю, породами рідкісних і зникаючих тварин, птахів та рослин Прикарпаття. Є цікаві і різноманітні колекції рідкісних комах, зразків деревно-чагарникових порід, корисних копалин, експозиція «Витвори природи».

Основною метою унікального ботанічного державного заказника «Княждвір» є збереження в природному стані рідкісного в Україні та одного з найбільших в Європі насадження тису ягідного, що має наукову і практичну цінність.

В 1913 р. тут налічувалося понад 20.000 дерев і кущів тису ягідного, 1914 р. ця територія стала заповідною, а в 1974 р. було поновлено статус заповідної території.

Загальна площа заказника складає 206 га, в т.ч. покритої лісом природного походження 36 га, покритої лісом площі штучного походження — 20 га. На сьогодні в заказнику росте близько 10000 дерев тису ягідного.

 

Музей увійшов до переліку об'єктів, перевірених на рівень доступності для людей з особливими потребами.

 

Коротка характеристика з точки зору можливості відвідування людьми з особливими потребами:

Загалом, музей заказника "Княждвірський" та навколишня територія є доступними для маломобільних груп туристів. Проблемними є наявність сходинок перед входом у музей та пороги між експозиційними кімнатами. Рекомендується допомога супроводжуючої особи.


Відкрити музей на карті

Відвідайте також:


Музей–оселя родини Івана Франка

Музей «Борцям за волю України» с. Копачинці

Музей Наталії Кобринської