22 Лютого 2013, 01:27

«Повернуті з небуття». 8 відреставрованих творів представив 20 лютого музей мистецтв Прикарпаття. Це зокрема дві культові скульптури та іконопис. Їхні автори невідомі. Твори ХVIII-XIX століття.

Такі пам'ятки історії вдалося відреставрувати фахівцям Львівської філії Національного науково-дослідного реставраційного центру України. Щоправда, відновлення пройшло за кошти меценатів. Мистецька акція «Повернуті з небуття» присвячена 1025-річчю хрещення Київської Русі.

Реставрація пам'яток культури в обласному центрі вже має традицію. Торік до 350-річчя Івано-Франківська Музей мистецтв Прикарпаття презентував кілька відреставрованих ікон XV-XVII століття.
Невдовзі іванофранківцям презентують чергову порцію відреставрованих ікон із серії "Повернуті із небуття". Наразі реставратори відновлюють дві ікони сакральної минувшини.

.

. .