03 Квітня 2013, 01:28
Як повідомили Ліхтарям у національному заповіднику "Давній Галич", 19 травня 2013 року, в Музеї народної архітектури та побуту Прикарпаття, що в с.Крилосі, відбудеться фольклорний музейно-туристичний фестиваль "ГАЛИЦЬКА БРАМА".
.

Таке свято на території Музею відбуватиметься уже вдруге.

.

Організатори готують для гостей презентацію цікавих експонатів із музеїв Прикарпаття, виставку-ярмарок виробів у "містечку майстрів", демонстрацію українського народного одягу, театралізовані фольклорні дійства у історичних садибах, мистецький водограй талантів аматорських колективів, вогняне шоу і ще багато цікавого і приємного.

.

Під час фестивалю буде проведено скульптурний пленер "Галичу - 1115 років", а також дегустацію вишуканих страв опільської кухні за старовинними рецептами.

Ліхтарі Галицькі

Музей-кімната Назарія Яремчука

Екотуристичний візит-центр

Музей караїмської історії та культури