09 Квітня 2013, 12:08

Асоціацію музеїв Долинщини створено днями на установчих зборах цієї громадської організації. Головою обрано Тетяну Сенів, директора Долинського краєзнавчого музею ім. Тетяни та Омеляна Антоновичів.

За словами керівника апарату Долинської райдержадміністрації Катерини Олійник, Асоціація музеїв Долинщини, яка об’єднала 29 музеїв та музейних кімнат етнорегіону Бойківщини, створена задля встановлення партнерських зв'язків між музеями і органами виконавчої та представницької влади, розвитку та популяризації музейної справи, матеріально-технічного забезпечення музеїв, соціального захисту працівників, збереження історичних пам’яток, запозичення вітчизняного та європейського досвіду музеєзнавства, пропагування місцевих традицій меценатства.

Правда іф

Краєзнавчий музей флори і фауни Карпат (Княждвірський заказник)

Кімната-музей Героїв ОУН-УПА

Історико-краєзнавчий музей с. Кунисівці