14 Жовтня 2010, 11:08
Феномен Української повстанської армії і досі хвилює уми стратегів військової науки. У 40-х роках минулого століття зібрати багатотисячне військо, вибудувати усі військові структури, вишколити вояків, здебільшого простих сільських хлопців, і усе законспірувати — нечувано, небачено!

Армія нескорених мала усі необхідні атрибути та відзнаки відповідно до звання чи дорученої ділянки роботи, але їх ніхто не носив. Сьогодні нараменники, а по-сучасному погони, вояків УПА можна побачити в Івано-Франківську у Музеї визвольних змагань Прикарпатського краю імені Степана Бандери. З нагоди 68-ї річниці створення УПА тут розгорнута виставка світлин та окремих експонатів, зокрема проектів військових відзнак, які розробив у 40-х роках Ніл Хасевич.

Виставку уже побачили групи школярів з обласного центру.

Музей народного мистецтва Гуцульщини

Музей історії села Шевченкове