29 Грудня 2010, 01:40
Поринути в атмосферу різдвяних свят та налаштуватися на святковий настрій допоможуть виставки в Івано-Франківському краєзнавчому музеї. Тут завтра (30.12) відбудеться відкриття одразу трьох виставок і оприлюднення народознавчого календаря "Покуття у традиціях, обрядах, звичаях. 2011".

Зимовий народний одяг різних етнографічних регіонів Прикарпаття, давні ужиткові речі, різдвяна атрибутика, витинанки — всі ці експонати музею зібрані у виставці "Різдвяні візерунки".

Більше 20 робіт, абсолютно різних за своєю стилістикою і технікою, представлено у виставці творчості юних митців Прикарпаття "Різдвяна соната".

І тут же можна побачити Пістинську Маланку у фотовиставці під такою назвою. Організована вона заступником генерального директора ОТБ "Галичина", Заслуженим працівником культури України, членом Національної спілки письменників України Василем Лесівим.

ОДТРК

Музей визвольних змагань Прикарпатського краю