09 Лютого 2011, 11:35
Нову книгу про Верховинщину планує випустити найближчим часом філія "Гуцульщина" Науково-дослідного інституту українознавства. Про це повідомив під час чергового засідання робочої групи зі збереження української мови директор філії Петро Шкрібляк.

Планується також створити спеціальну районну Програму, завданням якої, на думку заступника голови Верховинської РДА Михайла Нечая, має стати збереження гуцульської автентики. "А це можливе через проведення різноманітних фестивалів, — зазначив він. — Тому ми повинні організовувати хоча би один такий захід на рік".

Крім цього, з метою розвитку української мови, збереження національної атрибутики та духовної спадщини гуцулів планується створити при кожній школі району історико-культурні кімнати-музеї, проведення навчальних семінарів, конкурсів з вивчення рідної мови, публікація творів юних талантів тощо.

ОДТРК

Народний музей освіти Прикарпаття

Історико-меморіальний музей Степана Бандери (філіал музею визвольних змагань Прикарпатського краю)

Історико-краєзнавчий музей О. Довбуша