28 Лютого 2011, 03:16
Івано-Франківський краєзнавчий музей запрошує відвідати виставку прикрас з бісеру Оксани Белегай «ВЕСНЯНІ ПЕРЕДЗВОНИ». Оксана Богданівна розпочала трудовий шлях в стінах рідної школи в мальовничому селі Підмихайлівці Рогатинського району Івано-Франківської області, де вже 16 років працює вчителем трудового навчання, образотворчого мистецтва. Керівник гуртка бісероплетіння ОДЦНТТУМ.
Здобуває другу вищу освіту у Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.
Оксана Богданівна учасниця багатьох виставок, Всеукраїнських фестивалів. Кандидат у члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Це третя персональна виставка майстрині, на якій представлено більше 50-ти робіт.
Виставку організовано за сприяння управління культури облдержадміністрації та обласного осередку національної спілки майстрів народного мистецтва України.
Відкриття виставки відбудеться 1 березня о 15.00 год.
Виставка працює з 1 по 28 березня.
.

Музей народного мистецтва Гуцульщини

Музей-кімната Назарія Яремчука

Національний заповідник «Давній Галич»