24 Березня 2011, 12:45

Івано-Франківський краєзнавчий музей запрошує на виставку «Інтерпретація давніх традицій покутського та гуцульського одягу Лілії Мехно та писанки Тетяни Хоменко». На виставці представлено роботи дослідниці стародавньої традиційної народної вишивки Гуцульщини і Покуття та інших регіонів України. Відкриття виставки 25 березня 2011 р. о 14.00 год.

Виставка триватиме з 25 березня по 28 квітня 2011 року. Адреса музею: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 4а, тел.: 75-23-44

Довідка

Майстриня вміло інтерпретує давні орнаменти в оригінальні композиції. Твори характеризуються авторським співвідношенням кольорів. Досконале володіння різноманітними техніками вишивки дозволяє їй в одному зразку поєднати від 4 до 10 технік одночасно, при цьому відомі узори знаходять своєрідне вирішення. Роботи майстрині знаходяться в приватних колекціях Канади, США, Франції, Німеччини. Лілія Мехно є учасницею багатьох фестивалів.

ОДА

.

Кімната- музей Марійки Підгірянки

Музей Калущини