03 Серпня 2011, 08:27
Історико-меморіальний музей Степана Бандери у Старому Угринові поповнився новими експонатами. Завідувач музею Степан Лесів привіз їх з Мюнхена, де на запрошення зятя Провідника ОУН Степана Бандери, адміністратора німецького інституту освітньої політики Андрія Куцана перебував упродовж двох тижнів.

Представник Прикарпаття міг вивчати архіви, зустрічатися з провідними діячами української еміграції, людьми з оунівських структур на німецьких теренах. Цінні речі для музею передали Дмитро Злепко, Зенон Терешкун, родина Куцанів. Вдалося отримати унікальні матеріали архівів щодо діяльності закордонних частин ОУН, зокрема часопис “До зброї” 1945 року видання. Експозицію музею Степана Бандери також поповнять речі з приватних архівів Дмитра Миськіва, Василя Зброжика.

ОДТРК

Музей Наталії Кобринської (філіал музею ім. Р.Скворія)

Музей мистецтв Прикарпаття

Музей Івана Вагилевича