26 Січня 2012, 02:54
«Життя перемагає» — фотовиставка під такою назвою від митця Казимира Річки відкривається сьогодні в Івано-Франківському краєзнавчому музеї. На суд глядачів буде представлено понад 50 світлин. Усі вони відображають «життя таким, яке воно є». Фотографії автора — це зафіксовані миті життя часу у кількох вимірах. Адже роботи, представлені майстром, відповідають первинному значенню поняття «фотографія» — справжня класика.
Творчість Річки позбавлена штучності і манірності. І саме у пошуку непередбачуваних кадрів перемагає те, що називається фотографією Казимира Річки. Виставка розпочнеться нині після обіду в Краєзнавчому музеї, інформує ТРК «Вежа».

Історико-краєзнавчий музей культури та побуту Бойківщини в с. Цінева

Музей гуцульської вишивки

Історико-меморіальний музей Степана Бандери (філіал музею визвольних змагань Прикарпатського краю)