28 Лютого 2012, 01:01

В Івано-Франківському краєзнавчому музеї 28.02. о 16.00 год. відбудеться відкриття виставки творчих робіт виконавців дитячої художньої студії «Febryary» та її керівника і засновника художника – педагога Миколи Панакова .

Виставка присвячена 25-річчю створення студії «Febryary» (на базі міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді). Основною метою даного заходу є:

- широке ознайомлення громадськості міста з дитячим образотворчим мистецтвом через презентацію творчих досягнень вихованців студії «Febryary». Експозиція виставки має свої розділи:

1. початковий період творчої діяльності;

2. учбові роботи студентів;

3. абстрактні композиції;

4. тематичні композиції.

Поєднання дитячих робіт та художніх полотен керівника студії є свідоцтвом взаємної співпраці учнів і педагога, відтворює дух «Паралельного мистецтва» і Гіперфутуризму, які є теоретичним підґрунтям студії «Febryary».

На виставку подано біля 110 дитячих робіт та 20 робіт керівника Миколи Панакова.

Виставка триватиме з 28 лютого по 26 березня 2012 року.

Адреса музею: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 4а

тел.75-23-44