19 Березня 2013, 09:09

26 березня 2013 року об 11.00 в приміщенні фортечної галереї "Бастіон" (м.Івано-Франківськ, провулок Фортечний, 1) відбудуться засідання круглого столу та презентація результатів проекту «Мистецька палітра Прикарпаття».

.

Представникам туристичних фірм та засобів масової інформації під час круглого столу буде надано тематичний каталог і представлено туристичний маршрут, що передбачає можливість відвідання майстерень народних майстрів та участь у відповідних майстер-класах на території Івано-Франківською області.

.

Презентація буде доповнена виставкою робіт народних майстрів області, залучених до заходів проекту, яка триватиме до 14.00.

.

Виконавець проекту – Регіональний туристично-інформаційний центр, вул. Галицька, 4А, м. Івано-Франківськ; тел./факс +0342 502474; e-mail: rtic.if.ua@gmail.com, www.rtic.if.ua.

Для довідки:

Проект «Мистецька палітра Прикарпаття» впроваджується у співпраці з Івано-Франківською облдержадміністрацією за підтримки Посольства Фінляндії в Україні з метою інтеграції культури і народного мистецтва області у існуючий туристичний продукт регіону. Завдання проекту полягають у створенні умов для збереження та популяризації народних ремесел Прикарпаття; покращенні можливостей самозайнятості сільського населення та їх залучення для обслуговування туристів; налагодженні співпраці із туристичними фірмами; забезпеченні подальшого розвитку туризму в області.

.

Період реалізації проекту: червень 2012 р. – березень 2013 р.

Основні заходи проекту:

- влітку 2012 р. проведено дослідження проблем, умов та перспектив розвитку приватного підприємництва у сфері народних ремесел, з питань співпраці із потенційними споживачами, готовності надавати додаткові послуги туристам;

.

- сформовано базу даних народних майстрів - 126 одиниць, охоплено 11 адміністративних одиниць області (районів і територій міських рад);

.

- у листопаді 2012 року в м. Косові на базі Косівської регіональної спілки художників України проведено дводенний семінар-тренінг для 30 народних майстрів з питань приватного підприємництва у сфері народних ремесел, гостинності та туристичних послуг, маркетингу та менеджменту в туризмі, організації майстер-класів для туристів, співпраці із турфірмами та групами;

.

- з грудня 2012 року по лютий 2013 року організовано відвідування членами робочої групи проекту майстерень більше 60 майстрів під час 10 поїздок;

.

- розроблено туристичний маршрут «Мистецька палітра Прикарпаття», видано каталог учасників мережі та буклет про маршрут (2 тис. прим., укр. та англ. мовами);

.

- розроблено положення та сформовано мережу, видано стікери-наліпки і бирки «Мистецька палітра Прикарпаття», які поширені серед учасників мережі (1000 прим.);

.

- інформацію про учасників мережі розміщено на сайті www.rtic.if.ua в розділі «Народні майстри» (укр. та англ. мовами).

Партнери проекту:

- Івано-Франківська ОДА: управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму; управління культури, національностей та релігій;

- Навчально-методичний центр культури і туризму Прикарпаття;

- ПНУ ім. В. Стефаника: Інститут туризму та Інститут мистецтв;