18 Травня 2009, 01:30

7 травня 2009 року в Коломийському музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського відкрито виставку дипломних та студентських робіт Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка.На виставці представлено понад 170 творів : гобелени, панно, різьблені та інкрустовані тарелі, скульптурні композиції з дерева, вишиті і ткані рушники, ансамблі одягу, ювелірні вироби зі срібла, прикраси з бісеру.На відкритті виставки були присутні владика Коломийсько-Чернівецької Єпархії Кир Микола Сімкайло, директор Вижницького коледжу Дмитро Онуфрійович Козубовський, заступник голови Винницької райдержадміністрації Дмитро Васильович Никифоряк, директор Коломийського педколеджу Прикарпатського університету ім. В. Стефаника Валерій Іванович Ковтун, начальник міського відділу культури Уляна Іванівна Мандрусяк, студенти, викладачі та випускники коледжу.Усіх присутніх вітав фольклорний гурт «Тайстра» Народного дому м. Коломиї під керівництвом Вікторії Семчук.

Виставка триватиме місяць.

Краєзнавчий музей селища Делятин

Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського

Кімната-музей В.Івасюка