04 Березня 2011, 10:48
3 березня 2011 р. в Івано-Франківському обласному музеї визвольної боротьби імені С.Бандери відбувся освітньо-масовий захід на тему “Життя в боротьбі”. Його присвячено 61-й річниці з дня загибелі Головного командира УПА та Провідника ОУН в Україні Романа Шухевича. Для учнівської молоді було проведено пізнавальну бесіду з фрагментами документального та художнього фільмів про Романа Шухевича.

5 березня 2011 р. в історико-меморіальному музеї Степана Бандери (с. Старий Угринів Калуського району) філіалі Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби ім С.Бандери відбудеться обласна науково-практична конференція на тему “Діяльність підпілля ОУН та збройних відділів УПА на території Івано-Франківської області”. В роботі конференції візьмуть участь дослідники українського національно-визвольного руху середини ХХ ст., краєзнавці та представники громадськості.

ОДА

Кутський краєзнавчий музей