08 Червня 2011, 10:16
Івано-Франківський краєзнавчий музей відкриває персональну виставку Лариси Константинової «Промінь сонця золотого». Це вже п’ята персональна виставка мисткині в музеї.

Лариса Константинова народилася в Павлограді на Донбасі. Понад 30 років працювала за фахом в галузі будівельної індустрії у різних регіонах — від Криму до Карпат. Перші уроки живопису одержала на початку 90-х у майстрині Віри Екзархової, що мешкає у Флориді (США). Далі навчалась самостійно на творчості майстрів зі світовим ім’ям. Створила понад 700 художніх робіт в олійному живописі. Учасник всеукраїнських та міжнародних пленерів і виставок.

Своє кредо художниця висловила такими рядками: Творіть Добро і Красу повсюди і повсякчас. Вірте у світле призначення людини робити світ милосердним.

Відкриття виставки відбудеться 8 червня.

ОДТРК

Громадський музей села Вербіж