26 Жовтня 2011, 11:48
У неділю, 30 жовтня, на території капітально відремонтованої (останнім часом) Братишівської школи Тлумацького району урочисто відкриють пам'ятник уродженцю села, відомому скульптору Григорію Круку, а в приміщенні школи - музей.

Ремонтні роботи шкільного приміщення провела тлумацька будівельна фірма ПП «Ювента-2». Вартість ремонту - 420 тис. грн.

Впродовж двох наступних років, як зазначають в головному управлінні регіонального розвитку та будівництва обласної державної адміністрації, яке очолює Петро Гречанюк, в селі Раківці Богородчанського району збудують сучасну школу I-II ступенів.

Виконавцем будівельних робіт визначено ТОВ «Позитив-ІФ». Кошторисна вартість цього будівництва 22,95 млн. грн. У Чернятині Городенківського району до приміщення місцевої школи добудують їдальню, виробничі майстерні та класні кімнати.

Старе приміщення школи реконструюють. Будівельні роботи виконає косівська фірма ТОВ «Квант Агро ЛТД». Вартість цих робіт 1,97 млн. грн.

Фіртка

Художньо-меморіальний музей Василя Касіяна

Літературно-меморіальний музей Івана Франка

Карпатський крайовий музей визвольних змагань