10 Лютого 2012, 12:29

23 лютого 2012 року у Міжнародний день стерилізації тварин в музеї мистецтв Прикарпаття стартує благодійна виставка картин та фоторобіт, присвячених проблемам безпритульних тварин. Метою виставки, за словами організаторів є ознайомлення жителів міста з гуманними способами боротьби з безпритульністю. Учасниками виставки разом з відомими художниками Івано-Франківщини є молоді таланти і навіть діти.

На виставці ви не тільки зможете помилуватись витворами мистецтва, а й отримати від волонтерів організації “Дім Сірка” будь-яку інформацію стосовно утримання тварин, їх стерилізації та догляду за ними.

Також ви зможете зробити пожертву на притулок для бездомних тварин у с.Павлівка.

ДОВІДКА: виставка пройде за аресою: пл. Шептицького 41, Музей мистецв Прикарпаття.

Фіртка

Музей гуцульської вишивки