16 Січня 2012, 01:04
15 січня в Івано-Франківську розпочінаються Фестини духовної музики «Від Різдва до Великодня». Щонеділі та у релігійні свята в обласному Художньому музеї жителі та гості Прикарпаття матимуть змогу ознайомитися з кращими зразками місцевого храмового співу. Заключний гала-концерт фестин духовної музики відбудеться у дні Великодніх свят, 17 квітня, на площі Ринок.

Прогама фестивалю:

15 січня о 15.00 год.- Урочисте відкриття Фестин Художній музей (майдан Шептицького)

22 січня - Хор церкви Архистратига Михаїла с.Вовчинець (регент – Надія Данишенко), хор церкви Святого Димитрія (регент – Ольга Шмагайло) та народна аматорська чоловіча хорова капела «Сурма» (художній керівник – заслужений працівник культури України Богдан Волосянко).

29 січня - Народний аматорський хор «Прикарпаття» НД с.Угорники (художній керівник – Ярема Павлик ), хор церкви Святого Юрія (регент – Ольга Носків ), молодіжний хор духовної музики НД с.Угорники (художній керівник – Мар’яна Калитка) та народний аматорський хор «Відродження» ЦНД (художній керівник – Ярема Коваль).

5 лютого - Муніципальна капела бандуристів (художній керівник – заслужений працівник культури України Марта Шевченко), дитячий фольклорний колектив «Дзвіночки» ДМШ №1 (художній керівник – Божена Куцій) та народна аматорська лемківська хорова капела « Бескид» МНД (художній керівник – заслужений працівник культури України ПетроЧоловський).

12 лютого - Хор «Світлодари» церкви Ахистратига Михаїла м.Івано-Франквіська, народний аматорський хор «Первоцвіт» НД с. Микитинці (художній керівник – заслужений працівник культури України Ганна Карась) та народна аматорська чоловіча хорова капела «Червона калина» ЦНД (художній керівник – Ярема Коваль).

19 лютого - Кафедральний хор Свято-Троїцького Собору (регент – заслужений працівник культури України Михайло Замрозевич), зразковий аматорський фольклорний колектив «Вишиванка» ДМШ №3 (художній керівник – Оксана Чучук) та хор церкви Пресвятого Серця Христового монастиря сс.Василіянок ( регент – Роман Пасічняк).

26 лютого - Вокально-інструментальний ансамбль духовної музики «Ave Maria» ( художній керівник - Любов Литвинчук), дитячий хор «Божі ангелята» церкви Царя Христа монастиря оо.Василіян (регент - Неля Дуброва ) та молодіжний хор «Херувими» церкви Святих Рівноапостольних князів Володимира і Ольги (регент – Надія Судомир).

4 березня - Камерний хор «Кантемус», молодіжний хор «Осанна» церкви Царя Христа оо.Василіян (регенти – Ігор Дем’янець та Любов Терлецька).

11 березня - Народний аматорський академічний жіночий хор «Мелодія» (художній керівник – Ярема Коваль), дитячий церковний хор «Gloria», народний аматорський хор «Благовіст» парафії Воскресіння Христового с.Липівка (регент –Олександра Гринюк) та хор «Миротворець» церкви Святих Рівноапостольних князів Володимира і Ольги (регент – Любов Литвинчук).

18 березня - Хор молодших класів ДМШ №1 (художній керівник – Божена Куцій), зразковий аматорський хор старших класів ДМШ №1 (художній керівник – Степан Жовнірович) та хор «Благовіст» Івано-Франківської духовної семінарії ім. Священомученика Йосафата (регент – о. Тарас Огар).

25 березня - Народний аматорський хор духовної музики «Сяйво» НД с. Микитинці (художній керівник – Василь Гнатишин ) та муніципальний камерний хор «Галицькі передзвони» (художній керівник – Ігор Дем’янець).

1 квітня
- Хор «В руках Марії» церкви Матері Божої Неустанної Помочі (регент - Надія Дяченко), Архієрейський хор Катедрального Собору «Покрова Пресвятої Богородиці» (регент – Юлія Гунчак) та камерний хор «Воскресіння» Катедрального Собору Святого Воскресіння Христового (регент – Володимир Рудницький).

8 квітня - Архієрейський хор «Кредо» Катедрального Собору Святого Воскресіння Христового (регент – заслужений працівник культури України Жанна Зваричук).

17 квітня - Урочисте закриття фестин духовної музики за участю кращих хорових колективів (площа Ринок, о 15.00 год.)

paralleli.if.ua

Домашній музей жіночих прикрас

Краєзнавчий музей флори і фауни Карпат (Княждвірський заказник)

Художньо-меморіальний музей Василя Касіяна